REFERENCJE

REFERENCJE

Gajewski – Pakownia jaj

Pragniemy wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą ADEV w zakresie dostosowywania istniejącego w naszej firmie systemu Symfonia Handel Forte do naszych potrzeb i doskonalenia zgodnie z naszymi wymaganiami. Wszystkie zlecone prace zostały zrealizowane terminowo i zgodnie z założeniami. Ceniąc sobie profesjonalizm, rekomendujemy firmę ADEV jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Jesteśmy usatysfakcjonowani z dotychczasowej współpracy i liczymy na dalsze zaangażowanie oraz doradztwo przy obsłudze systemu Symfonia

Gajewski - Pakownia jaj

Athletic International S.A.

Athletic International S.A. współpracowała z firma ADEV przy realizacji projektów związanych z budowaniem nowych oraz modyfikowaniem istniejących rozwiązań w systemie Microsoft Dynamics AX, który wspomaga zarządzanie nasza organizacja. Oprócz tego firma ADEV stworzyła dedykowaną aplikację w środowisku Visual Studio 2008, a takie dzieliła sic swoim doświadczeniem w zakresie technicznych informacji dotyczących strony internetowej. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami uzgodniony zakres i program prac został zrealizowany w ustalonych terminach i z należytą starannością. Pragniemy zwrócić uwagę na dobrą organizację pracy, duże zaangażowanie w realizacje projektów, a także szeroką wiedzę i doświadczenie zawodowe. Bazując na swoim doświadczeniu z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić, iż sposób w jaki firma ADEV wykonała powierzone jej zadania nie budzi zastrzeżeń i jest godny polecenia w obszarze świadczonych usług.

Athletic International S.A.

Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Jesteśmy Firmą z długoletnim stażem. Stawiamy na rzetelność, kompetencje i doświadczenie. Tworzymy zespół profesjonalistów i takich też partnerów selekcjonujemy do współpracy. Wykonujemy swoje obowiązki wykorzystując system Symfonia. Starając się usprawnić naszą codzienną prace wybraliśmy firmę „ADEV”, która wspomaga nas w obszarze:
– aktualizacji programów komputerowych do obsługi księgowości w zakresie Finanse Księgowość oraz Handel,
– prac programistycznych polegających na tworzeniu nowych rozwiązań,
– obsługi serwisowej.
Jesteśmy zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy i dlatego uważamy, iż firma „ADEV”
zasługuje na rekomendacje.

Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Pamo

Niniejszym pragniemy polecić firmę; ADEV jako partnera godnego zaufania gwarantującego wysoki standard obsługi i w pełni profesjonalnego. Współpracujemy z firmą ADEV w zakresie kompleksowej obsługi programu Symfonia polegającej na wdrożeniu, aktualizacji, a takie dostosowywaniu w oparciu o nasze preferencje. Wszystkie prace są wykonane terminowo oraz zgodnie z naszymi życzeniami. Niewątpliwe atuty w/w firmy to jakościowe podejście do realizowanych zagadnień, otwarcie na potrzeby klienta, elastyczność oraz możliwość konsultacji na różnych etapach współdziałania. Bogatsi o nowe doświadczenia bez obaw możemy polecić usługi świadczone przez firmę ADEV.

PAMO Paweł Mocny

PPHU Projnad

Firma ADEV Współpracuje Z nami od 2007 roku W zakresie wdrażania i serwisu systemów informatycznych opartych na oprogramowaniu firmy Sage Sp. Z o.o.. Przy wyborze partnera kierowaliśmy się wiedzą, doświadczeniem, a także znajomością rozwiązań IT. Nasza firma korzysta Z oprogramowania Handel Premium, Finanse i Księgowość Premium, Kadry i Place oraz Środki Trwałe. Nasza dotychczasowa Współpraca okazała się bardzo owocna i satysfakcjonująca. Pracownicy firmy ADEV Wykazują, się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, dużym doświadczeniem i Wysokim stopniem profesjonalizmu. Zawsze służą pomocą, są otwarci na nasze potrzeby, proponując dogodne rozwiązania i starając się jak najlepiej dopasować wszystkie parametry do specyfiki naszej branży. Tworzą także indywidualne rozwiązania, które usprawniają codzienną prace działów. Możemy liczyć z ich strony na natychmiastowa pomoc w sytuacjach kryzysowych takich jak awaria sprzętu czy trudne okresy sprawozdawcze. Polecamy firmę ADEV jako solidnego partnera do współpracy.

PPHU Projnad

SIDROG Sp. z o.o.

Niniejszym pragniemy polecić firmę ADEV jako partnera godnego zaufania gwarantującego wysoki standard obsługi i w pełni profesjonalnego. współpracujemy z firmą ADEV w zakresie kompleksowej obsługi programu Symfonia polegającej na wdrożeniu, aktualizacji, a takie dostosowywaniu w oparciu o nasze preferencje. Wszystkie prace są wykonane terminowo oraz zgodnie z naszymi życzeniami. Niewątpliwe atuty w/w firmy to jakościowe podejście do realizowanych zagadnień, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność oraz możliwość konsultacji na różnych etapach współdziałania. Bogatsi o nowe doświadczenia bez obaw możemy polecić usługi świadczone przez firmę ADEV.

SIDROG Sp. z o.o.

Sales Production Consulting Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę; „ADEV” Bartłomiej Tworo, oceniając: ją jako solidnego i kompetentnego partnera, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta. Współpraca między naszymi firmami trwa od 2014 i układa się pomyślnie. Dotyczy wdrożenia i wykorzystywania systemu Symfonia. W związku z powyższym potwierdzamy, iż system Symfonia spełnia nasze potrzeby oraz usprawnia system pracy i komunikacji w firmie. Wynika to z faktu, iż wszystkie powierzone przez nas zadania wykonywane są terminowo i z należytą starannością. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firma; ,,ADEV” Bartłomiej Tworo i polecamy korzystanie z jej usług w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej.

Sales Production Consulting Sp. z o.o.

WIESHEU Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością chcemy zarekomendować firmę; ADEV jako fachowca systemu Symfonia. Skorzystaliśmy ze szkoleń i pomocy w obsłudze modułów Handel oraz Finanse i Księgowość. Spotkaliśmy się także z szybką i rzetelną obsługą w sytuacjach pilnych. Firma ADEV została odebrana przez nas jako profesjonalista posiadający doświadczenie i dbający o zapewnienie rozwoju swoim klientom. Dzięki współpracy z firma zdobyliśmy nowe umiejętności i podnieśliśmy poziom swojej wiedzy, co sprzyja wykonywanej pracy i korzystnie wpływa na odnoszenie kolejnych sukcesów zawodowych. Bardzo pozytywnie oceniamy firma; ADEV i dlatego tez świadczone przez nią usługi możemy polecić każdemu przedsiębiorstwu.

WIESHEU Polska Sp. z o.o.

ZAKLAD BUDOWLANY Henryk Mocny

Niniejszym pragniemy polecić firmę ADEV jako partnera godnego zaufania gwarantującego wysoki standard obsługi i w pełni profesjonalnego. Współpracujemy z firmą ADEV w zakresie kompleksowej obsługi programu Symfonia polegającej na wdrożeniu, aktualizacji, a takie dostosowywaniu w oparciu o nasze preferencje. Wszystkie prace są wykonane terminowo oraz zgodnie z naszymi życzeniami. Niewątpliwe atuty w/w firmy to jakościowe podejście do realizowanych zagadnień, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność oraz możliwość konsultacji na różnych etapach współdziałania. Bogatsi o nowe doświadczenia bez obaw możemy polecić usługi świadczone przez firmę ADEV.

ZAKLAD BUDOWLANY Henryk Mocny

Dodaj swoją referencję

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. Możesz napisać opinie słownie lub dołączyć jej zdjęcie.

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wypełnij wymagane pola

Kontakt z ADEV

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Masz pytania? - napisz, przyjedź lub zadzwoń. Poniżej dane kontaktowe.

ADRES:

Wojska Polskiego 102 , 98-200 Sieradz

E-MAIL:

TELEFON:

    Akceptujesz politykę prywatności przetwarzania danych osobowych