Produkty Microsoft

Produkty Symfonia

Usługi ADEV

Szybki kontakt

Wdrożenia

Kompleksowa oferta obejmuje wszystkie etapy wdrożenia systemu informatycznego

Zaczynając od analizy, przygotowania projektu, dostawy licencji, poprzez usługi szkoleniowe, dostawę platformy sprzętowej, usługi serwisu i wsparcia, po rozszerzenie funkcjonalności systemu. Dla Klienta oznacza to współpracę z jednym, doświadczonym dostawcą odpowiedzialnym za całość przedsięwzięcia.

Oferta zawiera rozwiązania i aplikacje dedykowane konkretnym branżom. Każde z nich jest indywidualnie dopasowane do potrzeb i wymagań Klienta. Proces wdrożenia obejmuje następujące etapy:

 • Wstępna rozmowa
 • Analiza przedwdrożeniowa
  – analiza potrzeb biznesowych
  – optymalizacja i mapowanie procesów biznesowych
  – opracowanie dokumentacji
 • Implementacja
  – instalacja oprogramowania
  – parametryzacja
  – modyfikacje systemu
  – integracje
 • Szkolenia
 • Uruchomienie
 • Wsparcie powdrożeniowe

Szkolenia

Wiemy, że największą wartością każdej organizacji jest człowiek dlatego oferujemy najwyższej jakości szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów.

Zakres szkoleń obejmuje systemy, które wdrażamy, czyli Microsoft Dynamics 365/AX oraz Sage Symfonia. Prowadzimy szkolenia z obsługi tych programów, a także z administracji i programowania. Zajęcia prowadzimy w formie warsztatów z dostępem do właściwego dla tematyki kursu oprogramowania.

Oprócz standardowych szkoleń, realizujemy indywidualne warsztaty dostosowane do bieżących potrzeb użytkowników.

Oprogramowanie na zamówienie

Praca z kodem źródłowym dla nas to codzienność. Zajmujemy się zarówno projektowaniem oraz tworzeniem aplikacji dedykowanych jak i modyfikowaniem już istniejących.

W oparciu o doświadczenie dostosowujemy sposób wykorzystania oprogramowania do specyfiki działalności firm tak, aby to systemy zostały dostosowane do procesów w organizacji, a nie odwrotnie.

Wykonujemy migracje danych, prace integracyjne z zewnętrznymi systemami oraz dostarczamy narzędzia do sprawozdawczości i raportowania. Rozszerzamy istniejące oprogramowanie o własne rozwiązania.

Wsparcie powdrożeniowe

Opieka nad systemem informatycznym nie kończy się z dniem uruchomienia, dlatego oferujemy usługi wsparcia powdrożeniowego.

Oprócz usług serwisowych, które są gwarancją optymalnego i sprawnego funkcjonowania systemu dbamy również o to, aby wdrożone oprogramowanie nadążało za wymogami i obowiązującymi trendami rynku. Dlatego oferujemy prace rozwojowe.

Usługi serwisowe zapewniają bezpieczeństwo nieprzerwanej i bezbłędnej pracy systemu. Eksperci ADEV dbają o to, aby system był zgodny z wymogami prawnymi na bieżąco informując i wdrażając pojawiające się aktualizacje.

Kontakt z ADEV

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Masz pytania? - napisz, przyjedź lub zadzwoń. Poniżej dane kontaktowe.

ADRES:

Wojska Polskiego 102 , 98-200 Sieradz

E-MAIL:

TELEFON:

  Akceptujesz politykę prywatności przetwarzania danych osobowych